ДОСТАПНО ВЕДНАШ!

Производите се достапни на лагер во сите салони на БК МЕБЕЛ

 • до 50% на одбрани производи
 • можност за плаќање до 48 рати
 • акцијата трае до истек на залихите
Outlet Распродажба

Тапациран Мебел

Агол Амор

Агол Амор

21,990 ден.14,990 ден.

220x170x75, 190x140

32%Попуст
Агол Диего

Агол Диего

52,990 ден.31,990 ден.

265x210, 190x140

40%Попуст
Агол Колорадо

Агол Колорадо

39,990 ден.24,990 ден.

270x190x75, 190x140

38%Попуст
Тросед Рекорд

Тросед Рекорд

26,990 ден.15,990 ден.

280x190x90, 200x140

41%Попуст
Тросед Нокс

Тросед Нокс

15,990 ден.9,990 ден.

190x82, 190x130

38%Попуст
Агол Леа

Агол Леа

25,990 ден.16,990 ден.

245x170x75, 210х140

35%Попуст
Фотеља Тиара

Фотеља Тиара

23,980 ден.11,990 ден.

95x86

50%Попуст

Плочаст Мебел

Спална соба Реѓина

Спална соба Реѓина

48,990 ден.37,990 ден.

200x160, 212x200x60

*гратис душек

22%Попуст
Лизгачки ормар Квадро 180

Лизгачки ормар Квадро 180

22,990 ден.16,990 ден.

215x180x62

26%Попуст
Лизгачки ормар Квадро 150

Лизгачки ормар Квадро 150

21,990 ден.14,990 ден.

215x150x62

32%Попуст
Тв комода Амбер

Тв комода Амбер

8,990 ден.5,490 ден.

185x180x45

39%Попуст
Тв комода 30

Тв комода 30

9,990 ден.5,990 ден.

189x182x42

40%Попуст
Кревет Џулиета 90

Кревет Џулиета 90

7,990 ден.5,490 ден.

200x90

31%Попуст
Тв комода Урбана

Тв комода Урбана

13,990 ден.8,990 ден.

200x240x44

36%Попуст
Предсобје П08

Предсобје П-09

8,990 ден.6,990 ден.

144x184x28

22%Попуст

Продажни салони

САЛОН 3 - ЛЕПЕНЕЦ

САЛОН 1 - ПИНТИЈА

 • бул. Борис Трајковски 210, Скопје
 • +389 72 261 091
 • 6@bkmebel.mk

 • Работно време:
  Понеделник - Петок: 09-20ч
  Сабота: 09-16:30ч
САЛОН 2 - МИДА

САЛОН 2 - МИДА

 • ул. "Орце Николов", бр. 188, лок 3 - Карпош до Форд МИДА, во истата зграда со Мега Фешн, Скопје
 • +389 70 275 272
 • 1@bkmebel.mk

 • Работно време:
  Понеделник - Петок: 09-20ч
  Сабота: 09-16:30ч
САЛОН 3 - ЛЕПЕНЕЦ

САЛОН 3 - ЛЕПЕНЕЦ

 • ул. "Лепенец", бр. 15 - Ѓорче Петров Индустриска Зона Лепенец, Скопје
 • +389 2 2033 094
 • 2@bkmebel.mk

 • Работно време:
  Понеделник - Петок: 09-18ч
  Сабота: 09-16ч
САЛОН 4 - БИГ БОКС

САЛОН 4 - БИГ БОКС

 • бул. "Киро Глигоров", бр. 13 - Гази Баба Биг Бокс, спроти Бриколаж (стар кванташки), Скопје
 • +389 71 327 139
 • 4@bkmebel.mk

 • Работно време:
  Понеделник - Петок: 09-20ч
  Сабота: 09-16:30ч

Информатор

Останете во тек со новостите и бидете информирани за сите нови понуди и попусти на БК Мебел.