18%Попуст

БК Дневна соба Лиса

Голем избор на елементи од високо квалитетна оплеменета иверка, високо сјајна иверка како и пластифициран медијапан со фолија во различни бои, декори и структурата на површината.

Детален опис

Боја Корпус се изработува во небраска храст, фронт во крем МДФ висок сјај со резбана апликација во небраска. Содржи меко затварање и лед осветлување.
Гаранција 3

* Цената е со вклучен 18% ДДВ


Слични производи

БК Тв регал Васка

23,999 ден.
17,999 ден.

25% Попуст

БК Тв комода Хера

11,999 ден.
8,499 ден.

29% Попуст

БК Тв регал 170

12,999 ден.
9,999 ден.

23% Попуст

БК Тв регал Александра

34,999 ден.
25,999 ден.

26% Попуст

БК Тв регал Сноу

14,999 ден.
10,999 ден.

27% Попуст

БК Тв регал 171

12,999 ден.
9,999 ден.

23% Попуст

БК Тв регал Бали

15,999 ден.
11,999 ден.

25% Попуст

Информатор

Останете во тек со новостите и бидете информирани за сите нови понуди и попусти на БК Мебел.