15%Попуст

БК Дневна соба Ница

Голем избор на елементи од високо квалитетна оплеменета иверка, високо сјајна иверка како и пластифициран медијапан со фолија во различни бои, декори и структурата на површината.

Детален опис

Боја Корпус се изработува во Аида орев со фронт во крем МДФ висок сјај.
Гаранција 3

* Цената е со вклучен 18% ДДВ


Слични производи

БК Тв регал Лондон 2

27,999 ден.
20,999 ден.

25% Попуст

БК Тв регал Сноу

14,999 ден.
10,999 ден.

27% Попуст

БК Тв регал Лана

19,999 ден.
14,999 ден.

25% Попуст

БК Тв комода Ана

8,999 ден.
6,499 ден.

28% Попуст

БК Тв комода Арес

7,999 ден.
5,499 ден.

31% Попуст

БК Тв регал Мадрид

24,999 ден.
18,999 ден.

24% Попуст

Информатор

Останете во тек со новостите и бидете информирани за сите нови понуди и попусти на БК Мебел.