Достапно Веднаш

Неверојатен пролетен попуст со најниски цени на мебел досега.

  • До -60% ПОПУСТ на одбрани продукти,
  • Гратис монтажа,
  • Акцијата трае до 23.04.2022.
Дознај повеќе

БК ПРЕМИУМ

Нова раскошна линија на кревети со врвен квалитет и софистициран дизајн.

  • До -35% попуст
  • 2 години гаранција
  • Во цената на креветите е вклучен душекот Natura Soft
  • Голем избор на бои и димензии
  • Можност за плаќање на 36 рати
Дознај Повеќе

БК ПРЕМИУМ

Луксузни гарнитури со премиум квалитет и ултра модерен дизајн

→ -40% попуст
→ 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
→ Можност за плаќање до 36 рати со екстра брзо одобрување
→ Можност за избор на различни бои и материјали
→ Можностa за купување поединечно по елементи

Дознај повеќе
35% ПОПУСТ НА ЦЕЛ ТАПАЦИРАН МЕБЕЛ

33% ПОПУСТ

НА ЦЕЛ ТАПАЦИРАН МЕБЕЛ

ЕКСПРЕСНА ДОСТАВА И МОНТАЖА

ЕКСПРЕСНА

ДОСТАВА И МОНТАЖА

25 ГОДИНИ ТРАДИЦИЈА НА ДОВЕРБА

25 ГОДИНИ

ТРАДИЦИЈА НА ДОВЕРБА

Најпопуларни производи

БК Лежај Дајмонд

19,999 ден. 13,999 ден.

30%Попуст

БК Душек Delux

16,999 ден. од 9,649 ден.

43%Попуст

БК Душек Dreamer

25,999 ден. од 16,899 ден.

35%Попуст

БК Наддушек ConforFlexy

18,999 ден. од 12,149 ден.

36%Попуст

БК Агол Аланис

49,999 ден. 33,999 ден.

32%Попуст

БК Лежај Икс

19,999 ден. 11,999 ден.

40%Попуст

БК Лежај Соло

29,999 ден. 19,999 ден.

33%Попуст

БК Душек Natura Soft

6,999 ден. од 3,899 ден.

44%Попуст

БК Душек Elegance

9,999 ден. од 5,999 ден.

40%Попуст

БК Душек Delux

16,999 ден. од 9,649 ден.

43%Попуст

БК Душек Crown

23,999 ден. од 13,449 ден.

44%Попуст

БК Душек Dreamer

25,999 ден. од 16,899 ден.

35%Попуст

БК Душек GoldenEye

39,999 ден. од 21,999 ден.

45%Попуст

БК Наддушек Standard Topper

4,999 ден. од 3,299 ден.

34%Попуст

БК Наддушек ConforFlexy

18,999 ден. од 12,149 ден.

36%Попуст

БК Клуб маса Берн 120х60

5,499 ден. 3,499 ден.

36%Попуст

БК Клуб маса Берн1 80х50

4,999 ден. 3,499 ден.

30%Попуст

БК Клуб маса Келн 80х50

5,499 ден. 3,499 ден.

36%Попуст
33%Попуст

БК Стол Пивон

2,399 ден. 1,699 ден.

29%Попуст

БК Стол Арго

2,529 ден. 1,599 ден.

37%Попуст

БК Стол Рафаел

10,119 ден. 6,499 ден.

36%Попуст

БК Фотеља Флорела

15,259 ден. 9,999 ден.

34%Попуст

Категории

Широка палета на производи за секое катче од Вашиот дом.
Висококвалитетен мебел по најповолни цени. Погледнете ја нашата понуда.

Производ на промоција

50% Попуст

Фотелја Лора

Димензии: 95x86см

25,999 ден. 12,999 ден.

Повеќе

35% Попуст

Тросед Бристол

Димензии: 220x100см

33,999 ден. 21,999 ден.

Повеќе
Производ на промоција

Информатор

Останете во тек со новостите и бидете информирани за сите нови понуди и попусти на БК Мебел.