ДОСТАПНО ВЕДНАШ!

Производите се достапни на лагер во сите салони на БК МЕБЕЛ

 • до 50% на одбрани производи
 • можност за плаќање до 48 рати
 • акцијата трае до истек на залихите

Артикли на попуст

Агол Марлен

41.990 ден.27.990 ден.

различни бои, 260x180, 210x140

33%Попуст

Фотеља Тиара

23.980 ден.11.990 ден.

различни бои, 95x86

50%Попуст

Агол Амор

21.990 ден.14.990 ден.

различни бои, 220x170x75, 190x140

32%Попуст

Тросед Гама

20.990 ден.14.990 ден.

различни бои, 225x95, 190x140

29%Попуст

Трпезариски стол Дрита

3.390 ден.2.390 ден.

различни бои

29%Попуст

Трпезариска маса Ива мини МДФ

14.990 ден.10.990 ден.

Бела, крем, 120x80+30

27%Попуст

Предсобје П-04

17.990 ден.12.990 ден.

сонома-бело, 200х165х40

28%Попуст

Француски лежај Милано

61.990 ден.36.990 ден.

различни бои, 200x160

40%Попуст

Бокс спринг лежај Џамбо

55.990 ден.32.990 ден.

различни бои, 200x160

41%Попуст

Бокс спринг лежај Меделин 90

31.990 ден.15.990 ден.

различни бои, 200x90

50%Попуст

Бокс спринг лежај Меделин 160

49.990 ден.29.990 ден.

различни бои, 200x160

40%Попуст

Продажни салони

САЛОН 3 - ЛЕПЕНЕЦ

САЛОН 1 - ПИНТИЈА

 • бул. Борис Трајковски 210, Скопје
 • +389 72 261 091
 • 6@bkmebel.mk

 • Работно време:
  Понеделник - Петок: 09-20ч
  Сабота: 09-16:30ч
САЛОН 2 - МИДА

САЛОН 2 - МИДА

 • ул. "Орце Николов", бр. 188, лок 3 - Карпош до Форд МИДА, во истата зграда со Мега Фешн, Скопје
 • +389 70 275 272
 • 1@bkmebel.mk

 • Работно време:
  Понеделник - Петок: 09-20ч
  Сабота: 09-16:30ч
САЛОН 3 - ЛЕПЕНЕЦ

САЛОН 3 - ЛЕПЕНЕЦ

 • ул. "Лепенец", бр. 15 - Ѓорче Петров Индустриска Зона Лепенец, Скопје
 • +389 2 2033 094
 • 2@bkmebel.mk

 • Работно време:
  Понеделник - Петок: 09-18ч
  Сабота: 09-16ч
САЛОН 4 - БИГ БОКС

САЛОН 4 - БИГ БОКС

 • бул. "Киро Глигоров", бр. 13 - Гази Баба Биг Бокс, спроти Бриколаж (стар кванташки), Скопје
 • +389 71 327 139
 • 4@bkmebel.mk

 • Работно време:
  Понеделник - Петок: 09-20ч
  Сабота: 09-16:30ч

Информатор

Останете во тек со новостите и бидете информирани за сите нови понуди и попусти на БК Мебел.