10%Попуст

БК Детска соба Кики

Голем избор на елементи од високо квалитетна оплеменета иверка, високо сјајна иверка како и пластифициран медијапан со фолија во различни бои, декори и структурата на површината.

Детален опис

Боја Корпус се изработува во 3 комбинации: бука, бела и јасен. Фронт во песок, бела, деним, јасмин и маслина.
Гаранција 3

* Цената е со вклучен 18% ДДВ


Слични производи

Информатор

Останете во тек со новостите и бидете информирани за сите нови понуди и попусти на БК Мебел.