15%Попуст

БК Детска соба Ѓој

Голем избор на елементи од високо квалитетна оплеменета иверка, високо сјајна иверка како и пластифициран медијапан со фолија во различни бои, декори и структурата на површината.

Детален опис

Боја Корпус се изработува во поларен бор, фронт комбинација од манго,тиркиз и зелена.
Гаранција 3

* Цената е со вклучен 18% ДДВ


Слични производи

Информатор

Останете во тек со новостите и бидете информирани за сите нови понуди и попусти на БК Мебел.