20%Попуст

БК Дневна соба Лиса

Голем избор на елементи од високо квалитетна оплеменета иверка, високо сјајна иверка како и пластифициран медијапан со фолија во различни бои, декори и структурата на површината.

Детален опис

Боја Корпус се изработува во небраска храст, фронт во крем МДФ висок сјај со резбана апликација во небраска. Содржи меко затварање и лед осветлување.
Гаранција 3

* Цената е со вклучен 18% ДДВ


Слични производи

БК Тв комода Поло

11,999 ден.
7,999 ден.

33% Попуст

БК Тв регал Рада

39,999 ден.
27,999 ден.

30% Попуст

БК Тв регал Арес

18,999 ден.
12,999 ден.

32% Попуст

БК Тв регал Сани

21,999 ден.
14,999 ден.

32% Попуст

БК Тв регал Прованс

25,999 ден.
16,999 ден.

35% Попуст

БК Тв регал Орион

19,999 ден.
13,999 ден.

30% Попуст

Информатор

Останете во тек со новостите и бидете информирани за сите нови понуди и попусти на БК Мебел.