20%Попуст

БК Дневна соба Ница

Голем избор на елементи од високо квалитетна оплеменета иверка, високо сјајна иверка како и пластифициран медијапан со фолија во различни бои, декори и структурата на површината.

Детален опис

Боја Корпус се изработува во Аида орев со фронт во крем МДФ висок сјај.
Гаранција 3

* Цената е со вклучен 18% ДДВ


Слични производи

БК Тв регал Арес

18,999 ден.
12,999 ден.

32% Попуст

БК Тв регал Сноу

17,999 ден.
11,999 ден.

33% Попуст

БК Тв регал Аксел

18,999 ден.
12,999 ден.

32% Попуст

БК Тв комода Арес

8,999 ден.
5,999 ден.

33% Попуст

БК Тв комода Ана

9,999 ден.
6,999 ден.

30% Попуст

БК Тв регал Орион

19,999 ден.
13,999 ден.

30% Попуст

Информатор

Останете во тек со новостите и бидете информирани за сите нови понуди и попусти на БК Мебел.