20%Попуст

БК Дневна соба Стела

Голем избор на елементи од високо квалитетна оплеменета иверка, високо сјајна иверка како и пластифициран медијапан со фолија во различни бои, декори и структурата на површината.

Детален опис

Боја Корпус изработен во тобако даб корпус, со фронт кристално бел и апликација во тобако даб.
Гаранција 3

* Цената е со вклучен 18% ДДВ


Слични производи

БК Тв регал Осло

33,999 ден.
22,999 ден.

32% Попуст

БК Тв регал 171

15,999 ден.
10,999 ден.

31% Попуст

БК Тв регал Прованс

25,999 ден.
16,999 ден.

35% Попуст

БК Тв регал Прага

33,999 ден.
22,999 ден.

32% Попуст

БК Тв регал Арес

18,999 ден.
12,999 ден.

32% Попуст

БК Тв комода Авалон

8,999 ден.
5,999 ден.

33% Попуст

Информатор

Останете во тек со новостите и бидете информирани за сите нови понуди и попусти на БК Мебел.