18%Попуст

БК Спална соба Кан

Голем избор на елементи од високо квалитетна оплеменета иверка, високо сјајна иверка како и пластифициран медијапан со фолија во различни бои, декори и структурата на површината.

Детален опис

Боја Корпус се изработува во небраска даб, а фронт крем.
Гаранција 3

* Цената е со вклучен 18% ДДВ


Слични производи

Информатор

Останете во тек со новостите и бидете информирани за сите нови понуди и попусти на БК Мебел.