20%Попуст

БК Дневна соба Лиса

Голем избор на елементи од високо квалитетна оплеменета иверка, високо сјајна иверка како и пластифициран медијапан со фолија во различни бои, декори и структурата на површината.

Детален опис

Боја Корпус се изработува во небраска храст, фронт во крем МДФ висок сјај со резбана апликација во небраска. Содржи меко затварање и лед осветлување.
Гаранција 3 години

Информатор

Останете во тек со новостите и бидете информирани за сите нови понуди и попусти на БК Мебел.