БК Дневна соба Пиано

Голем избор на елементи од високо квалитетна оплеменета иверка, високо сјајна иверка како и пластифициран медијапан со фолија во различни бои, декори и структурата на површината.

Детален опис

Боја Корпус и фронт изработени во иверица со УВ лак во крем боја, со висок сјај и меко затварање.
Гаранција 3 години

Информатор

Останете во тек со новостите и бидете информирани за сите нови понуди и попусти на БК Мебел.