ЛУДО НИСКИ ЦЕНИ!

Недела на загарантирана забава во комплетно реновираниот салон Биг Бокс!

 • Акцијата трае од 14-19.09.2020
 • 33% попуст на целиот асортиман на тапациран мебел
 • Сабота 19.09.2020(Работно време: 09-21ч):
  • Со секоја сметка - ГРАТИС ТАБУРЕТКА
  • Скара за сите купувачи
  • Голема забава со сектакуларен огномет

Артикли на попуст

Агол Амор

21.990 ден.14.990 ден.

различни бои, 220x170x75, 190x140

32%Попуст

Лежај Гордон 160

39.990 ден.19.990 ден.

различни бои, 200x160

50%Попуст

Бокс спринг лежај Меделин 90

31.990 ден.16.990 ден.

различни бои, 200x90

47%Попуст

Плакар П-02 140

21.990 ден.13.990 ден.

сонома, сонома-бело, 200x140x50
Гратис Монтажа

36%Попуст

Блок Кујна Пева

16.990 ден.10.990 ден.

сонома, 2м
*во цената не е вклучен мијалникот и ел. апарати
Гратис Монтажа

36%Попуст

Тросед Нокс

15.990 ден.9.990 ден.

различни бои, 190x82, 190x130

38%Попуст

Клуб маса Минхен

3.990 ден.1.990 ден.

различни бои, 80x50
Гратис Монтажа

50%Попуст

Чевларник 3В 51

5.690 ден.3.490 ден.

различни бои, 51х21х108
Гратис Монтажа

39%Попуст

Агол Палабрија

39.990 ден.19.990 ден.

различни бои, 250x185x85, 215x135

50%Попуст

Регал Пелн

16.990 ден.9.990 ден.

различни бои, 230x195
Гратис Монтажа

41%Попуст

Трпезариска столица Арго

2.320 ден.1.390 ден.

различни бои, 97x44x39

40%Попуст

Трпезариска маса Аполо

14.150 ден.8.490 ден.

различни бои, 110(+60)х70
Гратис Монтажа

40%Попуст

Салон Биг Бокс

 • бул. "Киро Глигоров", бр. 13 - Гази Баба Биг Бокс, во близина на Бриколаж, Скопје
 • +389 71 327 139
 • +389 72 269 767
 • 4@bkmebel.mk

 • Работно време:
  Сабота 19.09.2020: 09-20ч

Информатор

Останете во тек со новостите и бидете информирани за сите нови понуди и попусти на БК Мебел.