Зимска Распродажба!

Производите се достапни на лагер во салоните Пинтија и Биг Биокс.

 • до 65% на одбрани производи
 • можност за плаќање до 48 рати
 • акцијата трае до истек на залихите
Outlet Распродажба

Производи на попуст

Трпезариски сет Масив

Трпезариски сет Масив

63,200 ден.24,990 ден.

160х90, (дрвена маса + 8 столови)

60%Попуст
Трпезариски сет

Трпезариски сет

38,190 ден.19,990 ден.

120х80, (маса + 4 столови)

48%Попуст
Тросед Бристол

Тросед Бристол

26,990 ден.14,990 ден.

220x100, 190х145

44%Попуст
Агол Луна

Агол Луна

89,990 ден.44,990 ден.

260x260

50%Попуст
Агол Ариа

Агол Ариа

43,990 ден.21,990 ден.

296х216, 200х140

50%Попуст
Агол Дон

Агол Дон

43,990 ден.21,990 ден.

260x200, 190х145

50%Попуст
Агол Гала

Агол Гала

54,990 ден.27,990 ден.

280х210, 190х140

49%Попуст
Агол Теди

Агол Теди

49,990 ден.25,990 ден.

270х180, 190х140

48%Попуст
Агол Викторија

Агол Викторија

56,990 ден.26,990 ден.

285х190, 190х150

53%Попуст
Тросед Рекорд

Тросед Рекорд

26,990 ден.14,990 ден.

280x190, 200x140

44%Попуст
Спална соба Аманда

Спална соба Аманда

140,990 ден.74,990 ден.

*гратис душек

47%Попуст
Тросед Лео

Тросед Лео

19,990 ден.9,990 ден.

210х95, 190х140

50%Попуст
Агол Ани 1

Агол Ани 1

32,990 ден.19,990 ден.

240х180, 210х140

39%Попуст
Лежај Соло

Лежај Соло

23,990 ден.13,990 ден.

13,990 MKD

42%Попуст
Тросед Тоби

Тросед Тоби

13,990 ден.7,990 ден.

225х95, 190х130

43%Попуст
Агол Карина

Агол Карина

119,990 ден.59,990 ден.

380x240x177, 200х150

50%Попуст
ТДФ Сара

ТДФ Сара

41,990 ден.25,990 ден.

38%Попуст
Бокс кревет Истамбул

Бокс кревет Истамбул

32,990 ден.16,490 ден.

200х160

*душекот не е вклучен во цената

50%Попуст
Бокс кревет Рома

Бокс кревет Рома

49,990 ден.24,990 ден.

200х180

*душекот не е вклучен во цената

50%Попуст
Лежај Рива

Лежај Рива

29,990 ден.14,990 ден.

200х160

50%Попуст
Агол Диего

Агол Диего

52,990 ден.29,990 ден.

270х205, 190х145

43%Попуст
Агол Луси

Агол Луси

45,990 ден.25,990 ден.

270х180, 190х140

43%Попуст
Агол Колорадо

Агол Колорадо

39,990 ден.22,990 ден.

270x190, 190x140

43%Попуст
Агол Ана

Агол Ана

44,990 ден.22,990 ден.

240х170, 190х145

49%Попуст
Тросед Гама

Тросед Гама

20,990 ден.12,990 ден.

225х95, 190х140

38%Попуст
Тросед Колорадо

Тросед Колорадо

24,990 ден.12,990 ден.

225х95, 190х140

48%Попуст
Тросед Алфа

Тросед Алфа

25,990 ден.13,990 ден.

240х100, 190х140

46%Попуст
Агол Талија

Агол Талија

68,990 ден.34,990 ден.

275х213, 190х145

49%Попуст
Агол Еко

Агол Еко

32,990 ден.14,990 ден.

240х190, 190х140

55%Попуст
Клуб маса Амор

Клуб маса Амор

16,200 ден.6,990 ден.

120х60

57%Попуст
Клуб маса Викторија

Клуб маса Викторија

14,990 ден.6,990 ден.

120х60

53%Попуст
Клуб маса Стрит

Клуб маса Стрит

15,990 ден.6,990 ден.

120х60

56%Попуст
Клуб маса 3-1

Клуб маса 3-1

3,990 ден.1,490 ден.

275х213, 190х145

63%Попуст

Продажни салони

САЛОН 3 - ЛЕПЕНЕЦ

САЛОН 1 - ПИНТИЈА

 • бул. Борис Трајковски 210, Скопје
 • +389 72 261 091
 • 6@bkmebel.mk

 • Работно време:
  Понеделник - Петок: 09-20ч
  Сабота: 09-16:30ч
САЛОН 4 - БИГ БОКС

САЛОН 4 - БИГ БОКС

 • бул. "Киро Глигоров", бр. 13 - Гази Баба Биг Бокс, спроти Бриколаж (стар кванташки), Скопје
 • +389 71 327 139
 • 4@bkmebel.mk

 • Работно време:
  Понеделник - Петок: 09-20ч
  Сабота: 09-16:30ч

Информатор

Останете во тек со новостите и бидете информирани за сите нови понуди и попусти на БК Мебел.